RO CLINIC

LAZER EPİLASYON

MEDİKAL ESTETİK

Alexandrite Lazer Epilasyon

Alexandrite Lazer, acısız ve ağrısız bir şekilde belirli seans aralıkları ve dereceyle yapılan bir lazer ışın yöntemidir. Belirli dalga boylarındaki lazer ışını, hedef yapıdaki (kıl kökü, damar, leke) renk içeren maddeleri yok etmek için uzmanlar tarafından yapılan Alexandrite Lazer uygulaması, çok koyu olmayan ciltler en ideal tüy alma yöntemlerinden biridir. Açık renkli cilt ve siyah tüylere sahip bir kişi için en etkili lazerdir. Uygulama kolaylığı, hızlı ve hijyenik oluşu, hasta konforunu üst düzeyde tutması nedeniyle tüm dünyada ve Türkiyede en çok tercih edilen lazer epilasyon cihazıdır.


Soğutma sistemi sayesinde uygulama sırasında hissedilen ağrı yok denecek kadar azdır ve sonuçlar oldukça memnun edicidir.

Alexandrite Lazer Uygulaması

Cilde değmeden tamamen ciltten 3 cm uzaklıkta yapıldığından herhangi bir hijyen sorunu ile karşılaşmaksızın kolay bir şekilde istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Kişinin kıl yoğunluğuna ve cildine göre seansın süresi uzasa da en fazla 20 dakika kadar vakit harcanması yeterli olacaktır. Bölgesel veya tüm vücuda uygulanabilir.